Titles you rated
Little ManRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 1.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0