Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5