Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
TroyRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 2.5
ThorRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
The PrestigeRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 0.5