Movies
Ratings
385
OppenheimerRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5