Titles you rated
Princess AuroraRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
The Shannara ChroniclesRated ★ 4.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
VRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0