Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.0
Vivid RomanceRated ★ 3.0
Queen of the RingRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Last FriendsRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Spring Turns to SpringRated ★ 3.5
The Crowned ClownRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5