Titles you rated
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5