Movies
Ratings
37
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0