Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0