Titles you rated
My Father is StrangeRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 1.0
My Fair LadyRated ★ 1.5
MaidsRated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
Secret HealerRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 1.0
Five EnoughRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5