Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.5
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
RampantRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0