Series
Ratings
159- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0