Movies
Ratings
380
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0