Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The King's AffectionRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5