Movies
Ratings
350
The Beauty InsideRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.0
American HustleRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 2.5
The King of JokguRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
UnbrokenRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5