Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0