Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5