Series
Ratings
51- Three FriendsRated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 원피스 17기Rated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0