Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 5.0
Cold WarRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
Dilili in ParisRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Everybody KnowsRated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 4.5
Down by LoveRated ★ 2.5
Personal ShopperRated ★ 2.5
HeadhuntersRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
A Quiet PassionRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0