Titles you rated
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
Bluebird's HouseRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0