Movies
Ratings
72
WaterboysRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0