Titles you rated
Knives OutRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0