Titles you rated
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.5
The BlacklistRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
My Beautiful BrideRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Dr. ChampRated ★ 3.5- Star in My HeartRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0