Series
Ratings
379
AdolescenceRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
What is the Ghost Up To?Rated ★ 1.5- Live ShockRated ★ 3.0
Station ElevenRated ★ 4.0
American NightmareRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
One Day OffRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0