Titles you rated
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 1.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
The Suicide ForecastRated ★ 1.5
Shallow HalRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.0