Titles you rated
Guns AkimboRated ★ 3.5
Until I Meet September's LoveRated ★ 2.5
Love and Murder of Sheep and WolfRated ★ 2.0
Psycho GoremanRated ★ 0.5
MenRated ★ 2.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0