Series
Ratings
13
Blue Archive The AnimationRated ★ 0.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0