Movies
Ratings
120
Man of SteelRated ★ 1.0
Old PartnerRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
As OneRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 0.5
Ender's GameRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 1.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 0.5
School of RockRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
HerbRated ★ 2.5