Movies
Ratings
236
UpRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
WildRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.0