Movies
Ratings
316
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0