Titles you rated
Tell Me SomethingRated ★ 3.0
The RingRated ★ 2.0
RobotsRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 2.5
Demolition ManRated ★ 3.5
Ju-on: The CurseRated ★ 3.0- ChangeRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 0.5
Don't ClickRated ★ 1.0
Taken 3Rated ★ 2.0
The Wedding SingerRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 2.0
Everybody Has SecretsRated ★ 2.0
Big Momma's House 2Rated ★ 0.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 2.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 1.0
First BloodRated ★ 2.0
John WickRated ★ 1.0
For the EmperorRated ★ 1.0
GodzillaRated ★ 1.0