Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Grand Maison ParisRated ★ 3.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Keroro Gunso the Super Movie 2: The Deep Sea PrincessRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 4.5
RinguRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5