Titles you rated
Be PositiveRated ★ 1.5- Shugo Chara! Party!Rated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
EntourageRated ★ 1.5
A Korean OdysseyRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 1.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 3.5
LookoutRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 1.5
The Bride of HabaekRated ★ 2.0- SkinsRated ★ 3.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0