Movies
Ratings
1085
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.5
There's Something About MaryRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
My WayRated ★ 2.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
VitusRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0