Movies
Ratings
78
The PiratesRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The Darkest HourRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 0.5
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.5
As OneRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5