Series
Ratings
219
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Brewing LoveRated ★ 0.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Goodbye EarthRated ★ 2.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Song of the BanditsRated ★ 2.5
Castaway DivaRated ★ 2.5