Titles you rated
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0