Titles you rated
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Only YouRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0