Titles you rated
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0