Movies
Ratings
20
Architecture 101Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5