Movies
Ratings
38
EnchantedRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 1.0
The Karate KidRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0