Movies
Ratings
400
Panic RoomRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 4.5
The HoleRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 4.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 5.0