Titles you rated
My Secret HotelRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0