Titles you rated
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
OnimushaRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Yakitori: Soldiers of MisfortuneRated ★ 2.5
Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0