Movies
Ratings
323
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Rio 2Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5
Mulan IIRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Three MusketeersRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5