Series
Ratings
35
SangdoRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.0
Strike LoveRated ★ 3.0
The Great King, SejongRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5