Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
LeviathanRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
Richard JewellRated ★ 4.0