Titles you rated
Dexter: ResurrectionRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5