Series
Ratings
359
The BequeathedRated ★ 2.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 4.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0- Mother and MomRated ★ 3.0
- JeongnyeonRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Love Your EnemyRated ★ 3.0