Movies
Ratings
54
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
JaneRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Hard CandyRated ★ 4.0